Filmai per TV Balandžio 8 – 14

Warrior, Imaginarium of Doctor Parnassus, Source Code ir kiti savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Balandžio 8
Šeštadienis Balandžio 9
Sekmadienis Balandžio 10
Pirmadienis Balandžio 11
Antradienis Balandžio 12
Trečiadienis Balandžio 13
Ketvirtadienis Balandžio 14

Penktadienis Balandžio 8

LRT

22:45 Svetima šalis (Strangerland) | 2015
Australijos ir Airijos drama su Nicole Kidman apie du šeimos paauglius vaikus, dingstančius Australijos dykumoje. Prastai įvertintas.

TV3

19:30 Rio | 2011
Didelės sėkmės sulaukęs Dreamworks animacinis filmas apie papūgas ir kitus paukščius Brazilijoje.

21:20 Grafas Montekristas (The Count of Monte Cristo) | 2002
Labai gerai įvertinta drama pagal Duma romaną, kuriame garsųjį grafą suvaidino Jim Caviezel. Režisierius Kevin Reynolds prieš tai pastatė ne vieną epinį filmą: Robin Hood: Prince of Thieves, Waterworld, Rapa Nui.

 

00:10 Kovotojai (Warrior) | 2011

SAVAITGALIO FILMAS!

Dar vienas įrodymas, kad galima padaryti labai gerą filmą apie kovinį sportą. Buvo Darren Aronofsky The Wrestler, tada David O. Russell The Fighter, o šis lenkia juos abu ir patenka net į IMDb top 250. Itin ryškūs ir įsimintini personažai: broliai MMA kovotojai Tom Hardy ir Joel Edgerton bei jų tėvas alkoholikas, buvęs boksininkas Nick Nolte. Man gal kiek pervertintas pasirodė, bet tikrai vertas dėmesio.

LNK

Fantomas-Cover21:00 Fantomas | 1964
Vienas garsiusių filmų su prancūzų komedijos klasiku Louis de Funes, kuriame jo ilgametis personažas komisaras vaikosi paslaptingą veidus keičiantį žmogų.

 

TV1

the-imaginarium-of-doctor-parnassus22:45 Daktaro Parnaso fantazariumas (The Imaginarium of Doctor Parnassus) | 2009
Labai vizualiai įspūdingas filmas, sukurtas mano mėgstamo Terry Guilliam (Monty Pyhton filmai, Brazil, 12 Monkeys ir kiti) ir atskleidžiantis keliaujančio teatro fantazijų pasaulius. Dar ypatingas tuo, jog dėl Heath Ledger mirties jau įsibėgėjus filmavimui, buvo nuspręsta jo vaidmenį tiek kiek sukurta palikti, o likusius pasirodymus padalinti keliems aktoriams: Johnny Depp, Jude Law ir Colin Farell. Taip pat vaidina Christopher Plummer, Andrew Garfield.

Šeštadienis Balandžio 9

LRT

22:45 Neramios širdys (Coeurs) | 2006
Romantiška italų ir prancūzų drama, atskleidžianti kelias meilės istorijas. Gerai įvertinta, ypač kritikų.

TV3

23:25 Ir viso pasaulio negana (The World is Not Enough) | 1999
Kartojama trečia ir priešpaskutinė Bondo su Pierce Brosnan dalis, labiausiai ko gero įsiminusi dėl nuostabios Garbage dainos. Kitais atžvilgiais nelabai ypatinga dalis, nors yra įdomių gaudynių scenų kalnuose su slidėm ir Temzės upėje su kateriais.

LNK

aceventura19:30 Eisas Ventura. Naminių gyvūnėlių detektyvas (Ace Ventura: Pet Detective) | 1994
Kultinė komedija, pradėjusi ekscentriškojo Jim Carrey karjerą. Keista matyt tokius blogus kritikų įvertinimus, panašu, kad visai kitais kriterijais nepriklausomybės pradžioj filmus vertinom. Bet žiūrovų išlieka gan geras balas iki šiol.

 

Sekmadienis Balandžio 10

LRT

21:55 Milijardierius ir blondinė (Gambit) | 2012
Prastai įvertinta kriminalinė komedija su Colin Firth (King’s Speech) ir Cameron Diaz apie meno kuratorių, kuris siekdamas atkeršyti savo bosui sumano jį įtikinti įsigyti padirbtą garsų paveikslą.

TV3

source_code22:00 Išeities kodas (Source Code) | 2011
Didelių vilčių teikęs fantastinis trileris su Jake Gyllenhaal, mat jo režisierius Duncan Jones prieš tai pasaulį nustebino puikiu filmu Moon. Stipri istorija apie eksperimentinę programą, kurioje karys išgyvena vis kito susprogdintame traukinyje keliavuso žmogaus kelių minučių įspūdžius ir taip bando išsiaiškinti kas buvo sprogdintojas. Labai geri įvertinimai bet per sunkus ir per tamsus pasirodė. Beje, Duncan Jones patikėtas daugelį metų strigęs filmas pagal populiarųjį kompiuterinių žaidimų pasaulį Warcraft.

LNK

i-am-legend22:40 Aš esu legenda (I Am Legend) | 2007
Garsusis fantastinis filmas su Will Smith, režisuotas Constantine ir paskutinių Hunger Games autoriaus Francis Lawrence. Postapokaliptinė istorija apie vienintelį po epidemijos išgyvenusį mokslininką, bandantį išgyventi ir rasti vaistus. Įspūdingai nufilmuotas, įvertinimai geri, bet diskusijų sukėlė dvi pabaigos, neva režisieriui teko dėl studijos reikalavimų pabaigą perkurti, bet vėliau buvo atskirai išleista ir originali pabaiga.

BTV

19:10 Robotas ir Frenkas (Robot & Frank) | 2012
Gražus nepriklausomas filmas apie netolimoje ateityje gyvenantį pagyvenusį vyrą (Frank Langella, Frost/Nixon), kuriam sūnus vardan kompanijos padovanoja robota namų liokajų. Įdomi detalė ta, kad Frenkas yra buvęs deimantų vagis, tad sugalvoja kaip panaudoti šį robotą savo primirštam užsiėmimui atnaujinti.

TV6

19:00 Geležinis žmogus 2 (The Iron Man 2) | 2010
Kartojamas dabartinę Marvel komiksų filmų mašiną užkūrusio darbo tęsinys, kuriame Robert Downey Jr. priešu tampa Mickey Rourke, o taip pat pirmą kartą pasirodo svarbi Marvel visatos herojė Natasha Romanoff, puikiai suvaidinta populiariosios Scarlett Johannson. Filmas išsiskyrė ypatinga scena Monako Formulės-1 varžybose ir rekordiniu skaičiumi “product placement” reklamos.

22:35 Strečas (Stretch) | 2014
Neblogai įvertintas kriminalinis filmas apie prasiskolinusį limuzino vairuotoją, kuriam pasitaiko proga gerai uždirbti vežiojant su kriminaliniu pasauliu susijusį klientą.

Pirmadienis Balandžio 11

LNK

22:15 Bėglys (The Fugitive) | 1993
Ne kartą rodytas ir jau klasikos vardo vertas garsusis trileris su Harrison Ford, vaidinančiu neteisingai apkaltintą bėglį ir jį persekiojančių maršalų vadu Tommy Lee Jones, kuris už vaidmenį laimėjo Oskarą.

BTV

22:15 Sveiki atvykę į praeitį (Project Almanac) | 2015
Fantastinis neblogai vertinamas filmas apie kelis paauglius, kurie suranda slaptus laiko mašinos brėžinius ir ją susikonstruoja.

Antradienis Balandžio 12

LNK

22:15 Paslaptingas langas (Secret Window) | 2004
Mistinis trileris su Johnny Depp apie rašytoją, kurį kažkas apkaltina plagiavimu ir pradeda persekioti. Neblogi vertinimai.

Trečiadienis Balandžio 13

BTV

yes-man21:30 Jis sako Taip! (Yes Man) | 2008
Smagus romantiškas filmas su Jim Carrey apie uždarą ir visko vengiantį vyruką, kuris įstoja į pozityvaus gyvenimo klubą ir pradeda priimti visus pasitaikančius pasiūlymus.

 

TV6

23:40 Mes valdome naktį (We Own the Night) | 2007
Kartojamas visai rimtas ir vertas dėmesio kriminalinis filmas su Mark Wahlberg ir Joaquin Phoenix. Istorija apie brolius, stojusius į skirtingas įstatymo puses: vienas dirba policininku, kitas – naktinio klubo vadovu, susijusiu su mafija. Kai pareigūnui mafija pradeda grąsinti susidorojimu, broliui tenka pasitelkti savo kontaktus ir jį išgelbėti.

LRT Kultūra

22:30 Antra mama  (Mãe só há uma) | 2016
Neseniai vykusiame Berlyno kino festivalyje debiutavusi Brazilijos drama apie paauglį, kuris dvejoja dėl savo lyties. ir taip pat sužino, kad jo mama yra ne tikra, o jį tik gimusį pagrobė iš ligoninės.

Ketvirtadienis Balandžio 13

LRT

22:00 Bornas. Absoliutus pranašumas (The Bourne Supremacy) | 2004
Antroji garsiosios veiksmo serijos dalis, kurioje buvęs slaptas agentas apkaltinamas CŽV operacijos sužlugdymu ir turi pasitelkti ankstesnius žudymo įgūdžius, kad išgyventų.

BTV

21:30 Nužudyti Bilą (Kill Bill: Vol. 1) | 2003
Kartojamas vienas geriausių mano visų laikų filmų. Quentin Tarantino meistriškai suderino aukščiausios prabos istoriją, netikėtus posūkius ir išskirtinį humorą. Filmas deramai patenka į iMDB top 250. Atskirai niekad nepraleidžiu progos paminėti Woo-Ping Yuen, kuris šiame filme nurodomas kaip kovinių menų patarėjas, bet realiai tokios įspūdingos ir realistiškos dvikovų scenos yra jo nuopelnas.

TV6

22:00 Paskutinė riba (Unthinkable) | 2010
Kartojamas gerai įvertintas filmas su Samuel L. Jackson ir Matrix bendražyge Carrie-Anne Moss apie tardytoją ir FTB agentą, kurie kartu iš įtariamojo sužino apie tris sprogimams paruoštas atomines bombas.

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *