Filmai per TV Balandžio 1 – 7

Dredd, Kingdom of Heaven, Invention of Lying, ir kiti savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Balandžio 1
Šeštadienis Balandžio 2
Sekmadienis Balandžio 3
Pirmadienis Balandžio 4
Antradienis Balandžio 5
Trečiadienis Balandžio 6
Ketvirtadienis Balandžio 7

Penktadienis Balandžio 1

TV3
kingdom-of-heaven22:00 Dangaus karalystė (Kingdom Of Heaven) | 2005
Mažiau dėmesio už Gladiator sulaukęs Ridley Scott epinis filmas apie kryžiuočių kovas XII a Jeruzalėje. Vaidina Orlando Bloom (Pirates of Carribean).

 

LNK

21:55 Mažasis plaukikas (Le petit baigneur) | 1968
Dar viena komedija iš Louis de Funes kolekcijos apie jachtų įmonės vadovą, kuris neapdairiai atleidžia savo geriausią dizainerį ir pats turi keliauti pas turtingą ekscentrišką užsakovą į atokų Italijos kaimelį.

23:45 Paskutinis skautas (The Last Boy Scout) | 1991
Bruce Willis Ridley brolio Tony Scott kriminalinėje dramoje apie žmogžudystę, į kurią įsivėlęs amerikietiško futbolo komanda ir politikas.

Šeštadienis Balandžio 2

LRT

invention-of-lying22:45 Melo išradimas (The Invention of Lying) | 2009
Visai smagus ir originalus britų komiko Ricky Gervais režisuotas ir suvaidintas filmas apie pasaulį, kuriame nėra melo. Iki tos dienos, kai vienas rašytojas tai suvokia ir pradeda naudotis savo pranašumu meluoti. Nėra gerai įvertintas, bet tikrai patiko.

 

TV3

23:00 Dredas (Dredd) | 2012

SAVAITGALIO FILMAS!

Įtariu jau rodytas filmas, bet nebuvo progos pristatyti, o tikrai vertas išskirtinio dėmesio. Po labai nesėkmingos šio britų komikso adaptacijos su Stallone, naujam bandymui pasirinktas visai kitoks kelias. Filmas statytas ne didelėje Holivudo studijoje, o nepriklausomų studijų pastangomis ir su gan nedideliu tokiam žanrui 45 mln dolerių biudžetu. Bet pasirinktas labai sukoncentruotas, intensyvus ir įspūdingas siužetas, kuriame teisėjas Dredas (Karl Urban) su jauna mokine pakliūna į 200 aukštų pastatą, valdomą narkotikų kartelio lyderės Ma-Ma (Lena Headey iš Game of Thrones). Užblokavus visus įėjimus ir kartu pagalbą iš išorės, du pareigūnai turi prisikasti iki viršutinio aukšto. Labai įspūdingos sulėtintos narkotikų poveikio scenos. Apžvalga.

LNK

21:10 Kelionė į Žemės centrą (Journey to the Center of the Earth) | 2008
Nuotykių filmas pagal Jules Verne romaną su Mummmy serijos žvaigžde Brendan Fraser (po to vis panašius vaidmenis gauna) ir dar tuomet nežinomu būsimuoju Hunger Games aktoriumi Josh Hutcherson. Gaila prastai įvertintas, bet finansiškai buvo sėkmingas.

TV6

19:00 Fantastiškas ketvertas (Fantastic Four) | 2005
Kartojamas nepavykęs bandymas ekranizuoti vieną populiaresnių Marvel komiksų. Pati komikso ir filmo idėja įdomi tuo, kad keturi herojai, po nelaimingo atsitikimo įgavę ypatingų galių, neslepia nuo visuomenės savo tikrųjų asmenybių kaip kad būna daugeliu komiksų herojų atveju.

22:30 Mirties prabudimas (Wake of Death) | 2004
Palyginti neblogai įvertintas veiksmo filmas su Van Damme apie jo kovą su kinų triadomis po to kai nužudoma jo žmona ir pagrobiamas sūnus.

TV1

22:50 Myliu tave, žmogau (I Love You, Man) | 2009
Kartojama gerai įvertinta komedija su Paul Rudd apie neturintį draugų vyruką, kuris bando surasti vestuvių liudininką eidamas į pasimatymus su vyrais.

Sekmadienis Balandžio 3

TV3

19:30 Trys muškietininkai (The Three Musketeers) | 2011
Kartojama neva šiuolaikinė A. Duma romano versija 3D formatu, režisuota Paul W.S. Anderson (sėkmingiausia jo serija išlieka filmai pagal žaidimus Resident Evil). Gan didelis 75 milijonų biudžetas atsipirko, bet įvertinimai prasti.

22:00 Nevaldoma grėsmė (Unstoppable) | 2010
Kartojamas dramatiškas ir kokybiškas filmas pagal tikrus įvykius su Denzel Washington ir Chris Pine, pastatytas garsiojo Ridley Scott brolio Tony Scott, tragiškai pasitraukusio iš gyvenimo prieš porą metų. Istorija apie krovininį traukinį, nevaldomai pasileidžiantį link didmiesčio, ir bandymus jį sustabdyti. Filmas deramai buvo nominuotas Oskarui už garsą, pelnė daugiau techninių apdovanojimų.

LNK

23:30 Emilės Rouz egzorcizmas (The Exorcism of Emily Rose) | 2005
Gerai kaip siaubo žanrui įvertinta istorija apie teisininką, kuris imasi tirti žmogžudystę, susietą su kunigo atliktu mergaitės egzorcizmu.  Režisierius Scott Dericsson vėliau pastatė fantastinį The Day the Earth Stood Still ir dar porą gerų įvertinimų sulaukusių siaubakų.

BTV

les_lyonnais22:55 Liono gauja (Les Lyonnais) | 2011
Gerai įvertintas prancūzų ir belgų trileris apie čigonų kilmės pagyvenusį vyrą, kuris bando atsisakyti praeities nusikalstamo gyvenimo ir visą dėmesį skirti savo vaikams ir anūkams, bet į jį sugrįžta jo buvęs partneris, toliau gyvenantis kriminaliniame pasaulyje.

TV6

19:00 Geležinis žmogus (The Iron Man) | 2008
Kartojamas garsusis filmas, pradėjęs visą seriją filmų apie Marvel superherojus. Puikiai milijardieriaus technologijų ir ginklų kūrėjo Tony Stark vaidmeniui parinktas Robert Downey Jr., aukštos kokybės vaizdo efektai ir taiklus humoras. Režisierius Jon Favreau išties žinojo ką daro.

TV1

18:40 Blogis po saule (Evil Under the Sun) | 1982
Britų filmas pagal Agatha Christie žymųjį detektyvą Puaro, kurį suvaidino žymus britų aktorius Peter Ustinov (Oskaras už antraplanį vaidmenį klasikoje Spartacus), taip pat vaidina iš Hario Poterio serijos geriausiai pažįstama Maggie Smith. Istorija apie turtuolių salą, kurioje įvykdoma žmogžudystė, o visi rodos turi įtikinamą alibi. Gerai įvertintas.

Pirmadienis Balandžio 4

LNK

22:15 Raudonojo Spalio medžioklė (The Hunt for Red October) | 1990
Kartojamas karinis filmas su Sean Connery ir Alec Baldwin apie Sovietų Sąjungos povandeninį laivą, kurio kapitonas pažeidžia įsakymus ir leidžiasi link JAV pakrantės. Pastatytas pagal žaidimų pasaulyje žinomo rašytojo Tom Clancy kūrybą, o režisavo Die Hard autorius John McTiernan. Geras įtemptas filmas.

BTV

21:30 Žalioji širšė (The Green Hornet) | 2011
Daug vilčių teikęs filmas, bet deja nelabai vykęs ir iš tiesų nevertas septintojo dešimtmečio serialo vardo, nuo kurio galima sakyti prasidėjo tikroji Bruce Lee karjera (ankstesni vaidmenys buvo vaikiški/paaugliški Honkongo filmuose). Keista, nes režisierius parinktas išties įdomus ir turintis daug patirties. Michel Gondry pastatė daugybę žymių muzikos klipų (pavyzdžiui Chemical Brothers Star Guitar) ir įsimintinų kiek ekscentriškų filmų (Eternal Sunshine of the Spotless Mind). Ko gero kas labiausiai pakišo koją tai Seth Rogen paskyrimas pagrindiniam vaidmeniui. Komikas tiesiog vaidina tą patį veikėją kaip ir daugelyje kitų filmų. Kato rolei irgi buvo galima kažko įdomesnio paieškoti nei Taivanio dainininkas/aktorius Jay Chou.

Antradienis Balandžio 5

LNK

22:15 Apsimetėlis, sukčius ir dama (The Two Faces Of January) | 2014
Keistai negirdėtas trileris su Viggo Mortensen (Aragornas iš Lord of the Rings) ir Kirsten Dunst (pirmoji Spider-Man trilogija) apie sukčių porą, įsiveliančią į žmogžudystę Atėnuose. Režisuotas Drive scenaristo Hossein Amini, vidutiniški vertinimai.

TV6

23:40 Diatlovo perėja: dingusi ekspedicija (The Dyatlov Pass Incident) | 2013
Siaubo trileris įkvėptas tikros istorijos apie 1959-aisiais Uralo kalnuose dingusius keliautojus, kurių kūnai buvo rasti po dviejų savaičių ir sukėlė gausybę konspiracijos teorijų. Penki JAV studentai keliauja į tą pačią vietą bandydami išsiaiškinti paslaptis, ir patys patenka į siaubingus įvykius. Prasti įvertinimai.

Trečiadienis Balandžio 6

TV3

dead_man_down22:30 Pasmerktas mirti (Dead Man Down) | 2013
Kriminalinis trileris su Colin Farrell (In Bruges) ir Noomi Rapace (švediškas The Girl with a Dragon Tattoo originalas), režisuotas pastarojo filmo autoriaus Niels Arden Oplev, apie narkotikų mafijos vadeivos pagalbininką, kuris bando surasti kolegos šeimos žudikus ir susiduria su paslaptinga jį į įvykių sūkurį įtraukiančią moterimi. Žiūrovų gan geras įvertinimas kaip tokio žanro filmui, ko gero dėl režisieriaus.

TV6

23:40 Kraujo ryšiai (Blood Ties) | 2013
Kriminalinis filmas su Clive Owen ir Marion Cotillard apie du brolius, aštuntojo dešimtmečio Niujorke atsiduria skirtingose įstatymo pusėse. Gan gerai įvertintas.

LRT Kultūra

22:30 Glorija (Gloria) | 2013
Ne kartą rodytas “Kino pavasario” favoritas. Čilėje pastatyta romantiška komedija apie vyresnio amžiaus bet jaunatviškos sielos moterį ir jos santykius su buvusiu karininku. Išties išskirtinės nuotaikos ir tematikos filmas, labai verta pažiūrėti.

Ketvirtadienis Balandžio 7

LRT

22:00 Bornas. Sunaikinta tapatybė (The Bourne Identity) | 2002
Garsiosios veiksmo filmų serijos pradžia, sulaukusi ne vieno tęsinio ir puikių įvertinimų. Matt Damon vaidina spec. pajėgų agentą, kuris puo pasikėsinimo praranda atmintį ir bando išsiaiškinti kas vyksta ir kodėl jį persekioja profesionalūs žudikai. Režisavo Doug Liman.

TV3

the-rock22:30 Uola (The Rock) | 1996
Didelio biudžeto veiksmo filmas, režisuotas Michael Bay (būtų įdomu ko nors panašaus naujo iš jo sulaukt vietoj dar vienų Transformerių). Generolas užima buvusį Alkatrazo kalėjimą ir grasina į San Franciską paleiti cheminį ginklą, o jį sustabdyti siunčiamas chemikas (Nicolas Cage) ir iš šio neįveikiamo kalėjimo sugebėjęs pabėgti kalinys (Sean Connery), kuris turi padėti nepastebėtiems patekti į jį atgal.

LNK

22:15 Mobilusis (Cellular) | 2002
Dar vienas kriminalinis trileris (kažkaip jų daug šią savaitę) su Kim Basinger, Chris Evans ir Jason Statham apie pagrobiamą moterį, kuri sugeba paskambti atsitiktiniu numeriu vyrukui ir prašo jo pagalbos išgelbėti jos šeimą ir ją pačią. Irgi neblogi įvertinimai.

BTV

21:30 16 kvartalų (16 Blocks) | 2006
Gan stiprus trileris su Bruce Willis apie policininką, kuriam patikėta pergabenti liudininką (reperis Mos Def) iš policijos būstinės į teismą už 16 kvartalų. Ši užduotis tampa mirtinai pavojinga, nes sustabdyti šį liudininką siekia labai galingos jėgos. Režisavo Lethal Weapon serijos autorius Richard Donner.

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *