Filmai per TV Vasario 12 – 18

Crazy, Stupid, Love., Everybody’s Fine ir kiti savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Vasario 12
Šeštadienis Vasario 13
Sekmadienis Vasario 14
Pirmadienis Vasario 15
Antradienis Vasario 16
Trečiadienis Vasario 17
Ketvirtadienis Vasario 18

Penktadienis Vasario 12

TV3

19:30 Šrekas (Shrek) | 2001
Turbūt galima nuspėti ką artimiausias kelias savaites TV3 penktadieniais rodys. Visiems puikiai žinoma itin sėkminga DreamWorks animacijos serija, kurioje meistriškai sumiksuotos įvairios pasakos.

needforspeed21:15 Ištroškę greičio (Need For Speed) | 2014
Vienas didesnių filmų pagal žaidimo licenciją, šiuo atveju ilgametę egzotiškų automobilių lenktynių seriją. Vaidina serialo Breaking Bad žvaigždė Aaron Paul, žiūrovų įvertinimai neblogi kaip tokiam filmui, į kritikus geriau šiuo atveju nekreipti dėmesio – tikrai ne jiems skirtas filmas. Finansiškai pasiteisino, tad kuriamas tęsinys.

LNK

21:00 Užšaldytas (Hibernatus) | 1969
Neįprastas LNK sprendimas tokiu metu rodyti klasikinį Prancūzijos filmą su garsiuoju komiku Louis de Funes. „Fantastinė“ istorija apie 1905-ais Grenlandijoje dingusį mokslininką, kuris po 60 metų randamas užšalęs ir atgaivinamas. Mažiau ko gero žinomas iš šio aktoriaus darbų.

BTV

21:30 Absoliutus blogis. Išnykimas (Resident Evil: Extinction) | 2007
Trečioji ilgiausios serijos pagal video žaidimą dalis (kitamet turi pasirodyti jau septinta), kurioje Milla Jovovich prisijungia prie ankstesnę zombių apokalipsę išgyvenusių žmonių grupelės, keliaujančių per Nevados dykumą į Aliaską. Palyginus su kitomis dalimis neblogas įvertinimas ir šiek tiek turi išskirtinumo, bet sumoj niekuo nenustebina.

TV1

trainingday22:50 Išbandymų diena (Training Day) | 2001
Snobo kine labai stiprus kriminalinis trileris, už kuri Denzel Washington pelnė Oskarą (tik antrą kartą, po ilgos pertraukos apdovanojimas skirtas juodaodžiui, trečia jei įskaičiuoti tuo pat metu statulėlę gavusią Hale Berry). Jaunas narkotikų padalinio detektyvas Ethan Hawke paskiriamas dirbti su korumpuotu policininku ir per pirmąsias 24 valandas yra įveliamas į eilę pavojingų „treniruočių“.

LRT Kultūra

22:00 Dvynių dienoraštis (A nagy fuzet) | 2007
Vengrų filmas apie dvynius berniukus, gyvenančius pasienio kaimelyje Antrojo pasaulinio karo metu ir bandančius išgyventi mokantis iš priešų. Neblogas žiūrovų įvertinimas.

Šeštadienis Vasario 13

TV3

21:30 Kolibrio efektas (Hummingbird) | 2013
Tipiškas veiksmo filmas su Jason Statham, šįkart jis tampa buvusiu spec. pajėgų kariu, neteisingai apkaltintu ir persekiojamu teisėsaugos ir besislapstančiu Londone.

LNK

19:30 Vėžliukai nindzės (Teenage Mutant Ninja Turtles) | 2014
Kartojama nauja garsiųjų animacinių herojų versija labai skiriasi savo stiliumi, patys vėžliukai tokie tarsi fotorealistiški, bet kartu kraupokai atrodo.  Režisavo Wrath of Titans autorius Johnatan Liebesman, o vienas iš prodiuserių – Michael Bay, tai atitinkamas ir stilius. Bet filmas uždirbo beveik pusę milijardo, tad šią vasarą jau laukia antra dalis.

TV6

19:00 Drakonų kova. Evoliucija (Dragonball Evolution) | 2009
Perspėjimas, kad žiūrėti šią populiarios manga serijos ir animacinio serialo kino versiją galima nebent dėl to, kad patikrinti kaip atrodo vienas blogiausių visų laikų filmų. Patenka į IMDb bottom 100.

22:30 Rokis II (Rocky II) | 1979
Antroji ilgametės Sylvester Stallone serijos dalis taip pat sulaukė gerų įvertinimų, ir ji yra tiesiogiai susijusi su naujuoju filmu Creed, už kurį aktorius, tikėtina, gali laimėti Oskarą.

00:55 Tristanas ir Izolda (Tristan + Isolde) | 2006
Keltų romantiška legenda apie britų karališkos šeimos riterio (James Franco) ir priešiškos Airijos princesės meilę. Režisavo Kevin Reynolds (Robin Hood su Kevin Costner, Rapa Nui), žiūrovų neblogai įvertintas.

lrytasTV

21:30 Velnias su nekaltumo skraiste (Devil in a Blue Dress) | 1995
Mažiau žinomas Denzel Washington, neseniai už gyvenimo nuopelnus įvertinto Auksiniu gaubliu, vaidmuo. Darbo ieškantis antrojo pasaulinio karo veteranui, gauna pasiūlymą surasti dingusią moterį ir įsivelia į Los Andželo nusikaltėlių ir korumpuotų policininkų pasaulį. Labai geri kritikų įvertinimai.

 

TV1

22:45 Žmogus, kuris žinojo per mažai (The Man Who Knew Too Little) | 1997
Bill Murray kriminalinėje komedijoje apie vyruką, supainiojamą su šnipu, ir turinti išgelbėti tarptautinius į banketą susirinkusius lyderius nuo pasikėsinimo.

TV8

reader21:00 Skaitovas (The Reader) | 2008
Oskarą aktorei Kate Winslet pelnęs vaidmuo apie moters santykius su jaunu vaikinu Vokietijoje iškart po Antrojo pasaulinio karo ir jų susidūrimą praėjus dešimčiai metų karo tribunole. Taip pat vaidina Ralph Fiennes (Voldemort iš Harry Potter serijos).

 

Sekmadienis Vasario 14

TV3

23:00 Valentinas vienas | 2013
Duoklė romantiškai lietuviškai komedijai su Vytautu Šapranausku ir daug kitų garsių aktorių. Kelios persipinančios istorijos šią vienų mėgstamą, kitų ignoruojamą šventę.

LNK

23:50 Kvaila, beprotiška meilė (Crazy, Stupid, Love.) | 2011
crazylove
SAVAITGALIO FILMAS!
Smagi ir gerų įvertinimų sulaukusi romantiška istorija su Ryan Gosling, Steve Carell (abu puikiai suvaidino viename geriausių praėjusių metų filmų The Big Short). Vidutinio amžiaus vyro žmona paprašo skyrybų, tad šis bando iš naujo atrasti vyriškumą, o jam padeda jaunesnis sėkmingas mergišius. Taip pat vaidina Julianne Moore ir naujoji Woody Allen mūza Emma Stone.

BTV

everybody's-fine19:00 Viskas normaliai! (Everybody’s Fine) | 2009
Labai man patikusi ir keistai didesnio dėmesio nesulaukusi šeimyninė drama su Robert De Niro, pastatyta pagal itališką to paties pavadinimo darbą. Našlys keturių suaugusių vaikų tėvas suvokia, kad santykius su vaikais glaudžiai palaikė tik jo žmona, o jis pats visą gyvenimą daugiausia skyrė darbui. Tad nusprendžia leistis į kelionę ir visus juos aplankyti, kartu išsiaiškindamas kuo jie iš tiesų gyvena, ir kad ne viskas yra taip gerai kaip jie jam pasakoja.

TV6

22:30 Viena diena (One Day) | 2011
Dar viena romantiška drama (surprise!) apie koledže vieną naktį kartu praleidusią porą (Anne Hathaway ir Jim Sturges), kurie vėliau kasmet tą pačią dieną parodomi, kartais kartu, kartais atskirai. Man ne itin patiko, bet įvertinimai geri. Režisavo danė Lone Schrefig, išgarsėjusi su labai gerai kritikų įvertintu filmu An Education.

Pirmadienis Vasario 15

TV3

armageddon22:30 Armagedonas (Armageddon) | 1998
Garsusis fantastinis filmas apie specialų šachtininkų būrį, siunčiamą į link Žemės artėjantį asteroidą, siekiant išvengti susidūrimo. Režisavo tarsi tokių filmų simboliu tapęs Michael Bay, o prie scenarijaus prisidėjo kitas Holivudo sunkiasvoris J.J. Abrams. Vaidina Bruce Willis, Ben Affleck, Liv Tyler, kurios tėtė su savo grupe sukūrė išgarsėti filmui padėjusią dainą. Net keista, kad filmo tęsinio nesukūrė po tokios sėkmės.

Antradienis Vasario 16

LRT

nematomas-frontas18:55 Nematomas frontas | 2014
Daug dėmesio ir apdovanojimų sulaukęs dokumentinis filmas apie partizanų kovas, kurio vienas autorių – Lietuvoje daug metų gyvenantis švedas Jonas Ohman.

 

TV3

lincoln23:20 Linkolnas (Lincoln) | 2012
Labai gerų įvertinimų sulaukusi drama apie JAV prezidento išgyvenimus pilietinio karo metu. Linkolną meistriškai suvaidinęs Daniel Day-Lewis laimėjo trečią Oskarą savo karjeroje ir tapo antru vyru (kartu su Jack Nicholson), pasiekusiu šį rekordą (keturis Oskarus pelnė aktorė Katharine Hepburn).

LNK

22:00 Pasaulinis karas Z (World War Z) | 2013
Kartojama zombių apokalipsė su Brad Pitt pagal išpopuliarėjusį romaną.

00:10 Tango ir Kešas (Tango & Cash) | 1989
Garsus veiksmo filmas su Sylvester Stallone ir Kurt Russell (naujasis Tarantino filmas The Hateful Eight) apie narkomafijos vado neteisingai apkaltintus du policininkus, turinčius išsiaiškinti tikruosius kaltininkus. Neįprasta tai, kad režisuotas rusų autoriaus Andrėjaus Končalovskio.

lrytasTV

23:00 Sugar Man (Searching for Sugar Man) | 2012

sugarmanSAVAITĖS FILMAS!

Labai gerai įvertintas, laimėjęs Oskarą ir šiaip sulaukęs didelio susidomėjimo dokumentinis filmas apie atlikėją Rodriguez, kuris išleidęs keletą albumų 70-aisiais dingo iš sceninio gyvenimo, tačiau jo muzika labai išpopuliarėjo Pietų Afrikos Valstybėje, kur galiausiai jau šio amžiaus pradžioje vienas iš entuziastų nusprendė imtis muzikanto paieškų. Nors yra nuomonių, kad tikroji istorija nėra tokia dramatiška ir neįtikėtina kaip rodoma filme, tačiau vis viena tai ypatingas dokumentinis filmas ir pasakojimas apie meilę muzikai.

Trečiadienis Vasario 15

TV3

22:30 Prisimink mane (Remember Me) | 2010
Romantiška drama su Twilight žvaigžde Robert Pattinson apie naują porą, kurių kiekvienas neseniai susidūręs su savo šeimos nario mirtimi. Žiūrovų gerai įvertintas, kritikų blogai.

LNK

fair-game22:15 Žaidimas be taisyklių (Fair Game) | 2010
Labai stipri, tik keista nesulaukusi daug dėmesio biografinė drama su Sean Penn ir Naomi Watts apie slaptą CŽV agentę, kurios vyras diplomatas, tos pačios CŽV prašymu yra siunčiamas į Iraką patikrinti įtarimų dėl branduolinio ginklo gamybos. Kai jis viešai paskelbia, kad tokių įrodymų nėra ir aktyviai sukritikuoja tuomečio JAV prezidento George Bush pareiškimus, vyriausybė atkeršija viešai paskelbdama tikrąją jo žmonos agentės tapatybę. Režisavo Bourne serijos sumanytojas Doug Liman.

BTV

american_beauty21:30 Amerikos grožybės (American Beauty) | 1999
Penkis Oskarus laimėjusi ir labai gerai įvertinta (64-a vieta IMDb tope) drama su Kevin Spacey apie vidurinio amžiaus krizę išgyvenantį vyruką, fantazuojantį apie dukters geriausią draugę. Režisavo Sam Mendes (pastarieji du Bond filmai).

 

TV6

diehard422:00 Kietas riešutėlis 4.0 (Live Free or Die Hard) | 2007
Po ilgos pertraukos sugrįžęs Bruce Willis išgarsinęs herojus turi sustabdyti kibernetinį teroristą nuo ypač pavojingos vis daugiau sričių apimančios kompiuterinės atakos. Įtikinama istorija ir serijai būdingas geras tempas bei įtampa.

 

LRT Kultūra

tree_of_life22:30 Gyvenimo medis (The Tree of Life) | 2011
Elito kine ambicingas ir labai gražiai pastatytas (verta įsiminti operatoriaus Emmanuel Lubezki pavardę, jis jau du Oskarus laimėjo už Birdman ir Gravity, gali ir trečią laimėti už The Revenant), bet taip iki galo man ir likęs neaiškus Terrence Mallick filmas su Brad Pitt, Sean Penn ir Jessica Chastain. Centrinė istorija apie šeštojo dešimtmečio šeimą ir vis labiau tarpusavyje besipykstančius vyrą su žmona. Bet aplink pridėta daug keistų nuplaukimų į gamtą ir net scena su dinozaurais. Apžvalga.

Ketvirtadienis Vasario 18

LRT

22:00 Eilinė egzekucija (Une exécution ordinaire) | 2010
Prancūzų drama, kurios veiksmas vyksta TSRS ir pasakoja apie Aną, kuriai patikėta itin slapta ir pavojinga užduotis – išgydyti patį Staliną.

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *