Filmai per TV Sausio 15 – 21

Dark Knight Rises, Amazing Spider-Man, Hot Fuzz ir kiti savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Sausio 15
Šeštadienis Sausio 16
Sekmadienis Sausio 17
Pirmadienis Sausio 18
Antradienis Sausio 19
Trečiadienis Sausio 20
Ketvirtadienis Sausio 21

Penktadienis Sausio 15

TV3

19:30 Tarzanas (Tarzan) | 1999
Vienas paskutiniųjų pieštų Disney animacinių filmų prieš išpopuliarėjant kompiuterinei animacijai, pagal Edgar Rice Burroughs praėjusio amžiaus pradžioje sukurtą herojų. Phil Collins daina pelnė Oskarą.

21:10 Nevykėliai po priedanga (21 Jump Street) | 2012
Sėkminga ir tęsinio sulaukusi komedija su aktoriais Jonah Hill (išpopuliarėjo komedijose, bet įvertinimų sulaukė su rimtais vaidmenimis Moneyball ir The Wolf of Wallstreet) ir Channing Tatum (pradžia irgi buvo gražuoliukai šokėjai, vėliau rimtesni vaidmenys kaip Foxcatcher). Istorija apie du jaunus policininkus, kurie turi apsimesti vyresnių klasių moksleiviais, kad išaiškintų narkotikų prekeivius. Sukurtas pagal 1987-1991 rodytą TV serialą, kuriame vaidino Johnny Depp.

00:00 Naujasis pasaulis (The New World) | 2005
Labai retai, bet tikrai įspūdingus filmus statančio režisieriaus Terrence Malick (The Thin Red Line, The Tree of Life) darbas apie indėnų bendruomenę dabartinėje Virdžinijos valstijoje ir britų tyrinėjimus šiame regione XVII amžiuje, pagal indėnės Pocahontas istoriją. Vaidina Christian Bale, Colin Farrell.

LNK

Deathly_Hallows_1_poster21:00 Haris Poteris ir mirties relikvijos. 1 dalis (Harry Potter and The Deathly Hallows – Part 1) | 2010
Kaip įprasta per šventes prasuktas Hario Poterio maratonas, o serijos pabaiga palikta metų pradžiai. Labai įspūdinga pirmoji iš dviejų finalinių didingojo filmo dalių.

 

TV6

23:00 Apgaulės meistrai (Now You See Me) | 2013
Įdomus nestandartinės istorijos filmas apie fokusininkų grupę, kurie per savo pasirodymus sugeba apvogti bankus ir susiduria su FTB agentu. Režisavo Transporter, Clash of Titans autorius Louis Letterier, surinkta puiki aktorių komanda: Jesse Eisenberg (Social Network), Mark Ruffalo, Woody Harrelson. Filmas pasiteisino, tad jau šiemet turi pasirodyti tęsinys su Daniel Radcliffe (Haris Poteris) dėmesio centre.

01:00 Rubė Sparks (Ruby Sparks) | 2012
Gerai įvertinta komedija apie rašytoją, sukurianti tokią heroję, kuri jį įsimylėtų, ir paverčiantį šią savo fantaziją tikrove.

TV1

22:45 Mergišiaus praeities vaiduokliai (Ghosts of Girlfriends Past) | 2009
Snobo kine dar viena romantiška istorija su fantasy prieskoniais apie vyruką (Matthew McConaughey), kuriam vaidenasi ankstesnių merginų vaiduokliai. Deja blogai įvertintas.

Šeštadienis Sausio 16

LRT

hotfuzz22:55 Kietas faras (Hot Fuzz) | 2007
Labai smagi ir gerai įvertinta britų komedija su jau ir Holivude išgarsėjusiais Simon Pegg ir Nick Frost. Režisuota taip pat ne vieną įdomų filmą pastačiusio Edgar Wright (Scott Pilgrim). Istorija apie policininką, atsiunčiamą dirbti į ramų miestelį ir gaunantį į poras keistuolį partnerį. Pareigūnas pradeda įtarti, kad kažkas yra negerai su pačiu miesteliu ir jo gyventojais.

TV3

19:30 Jūros periodo parkas (Jurassic Park) | 1993
Garsusis Steven Spielberg hitas apie atgimusius dinozaurus, vienas ankstyvųjų įspūdingos kompiuterinės grafikos pavyzdžių.

 

 

22:00 Non-Stop | 2014
Veiksmo filmų simboliu po sėkmingos Taken serijos tapęs Liam Neeson trileryje apie pareigūną, kuris skrydžio metu gauna grasinančios informacijos iš teroristų. Taip pat vaidina Julianne Moore.

00:05 Nindzė (Ninja) | 2009
Prastas filmas apie nindzes, bet kadangi šia tema labai retai kažkas naujesnio pasirodo, tai galima pažiūrėti. Į istorija neverta gilintis, dėl kovų scenų tik įdomiau. Be to, sulaukė tęsinio, tai kažkokios sėkmės sulaukė reiškiasi.

01:45 Žiedo istorija (Closing the Ring) | 2007
Keista, kad tokią rimtesnę dramą taip į naktį nukišo, tai nebent įrašą pasižiūrėti galima. Karinė drama apie Antrojo pasaulinio karo metu sudužusio piloto paieškas pagal žiedą. Vaidina Christopher Plummer (rekordininkas pagal vėliausiai laimėtą Oskarą už Beginners), o režisavo praeity ne vieną svarbų filmą pastatęs ir prie daugelio prisidėjęs Richard Attenborough (Gandhi, Chaplin).

LNK

19:30 Meškiukas Jogis (Yogi Bear) | 2010
Labai nevykęs bandymas sukurti kompiuterinės animacijos kino filmą pagal populiarų Hanna-Barbera studijos (anksčiau įkūrėjai sukūrė Tom & Jerry, vėliau išgarsėjo su Flintstones) sukurtą TV serialą.

spiderman21:00 Nepaprastas Žmogus-voras (The Amazing Spider-Man) | 2012
Po ne itin sėkmingos trečiosios ankstesnės serijos dalies nuspręsta iš naujo pristatyti populiarųjį komiksų herojų kine. Bandyta išplaukti ant Dark Knight bangos ir sukurti tamsesnę, gilesnę istoriją ir patį herojų, kuris patikėtas man labai savo įvairiais vaidmenimis patikusiam aktoriui Andrew Garfield (Never Let Me Go, The Social Network). Toks sprendimas sulaukė daug diskusijų ir nepaisant pirmo filmo sėkmės galiausiai nepasiteisino ir vėl ruošiama nauja versija. Bet man ši vizija visai patiko.

BTV

22:00 Liūtaširdis (Lionheart) | 1990
Vienas garsesnių Van Damme filmų, kuriame jis tampa dezertyravusiu Prancūzijos legiono kariu, sugrįžtančiu į JAV ir įsitraukiančiu į pogrindines muštynes.

TV6

19:00 Jokio supratimo (Clueless) | 1995
Populiari ir gerai atspindinti to meto turtingų JAV moksleivių madas bei gyvenimo būdą komedija su tuomet išgarsėjusia Alicia Silverstone.

22:30 Rembo. Pirmasis kraujas 3 (Rambo III) | 1988
Paskutinis iš senųjų Sylvester Stallone kovinės serijos filmų, šįkart nukeliantis į Afganistaną.

00:35 Jackass 3D | 2010
Garsioji MTV dokumentika apie pavojingus ir šlykščius eksperimentus trečią kartą kino ekranuose. Sulaukė gerų įvertinimų.

Sekmadienis Sausio 17

LRT

21:00 Bridžitos Džouns dienoraštis. Ties proto riba (Bridget Jones: The Edge of Reason) | 2004
Antra populiaraus filmo su Renee Zellweger dalis buvo daug prastesnė, nors aktorė ir gavo Auksinio gaublio nominaciją.

TV3

22:30 Mirtis iš dangaus (Good Kill) | 2014
Mano labai mėgstamo režisieriaus Andrew Niccol karinis filmas su jo įsimintiname Gattaca vaidinusiu Ethan Hawke apie dronų pilotą, kuris pradeda abejoti savo darbo etika. Įvertintas vidutiniškai.

LNK

23:00 Tamsos riterio sugrįžimas (The Dark Knight Rises) | 2012

SAVAITĖS FILMAS!

Nors paskutinė Christopher Nolan Betmeno serijos dalis neprilygo antrajam stulbinančiam filmui, ji vis viena verta ypatingo dėmesio ir ne veltui užima 60-ą vietą IMDb tope. Naujo priešo vaidmuo deramai patikėtas po režisieriaus Inception pagarsėjusiam Tom Hardy, taip pat sėkmingai įtraukti Catwoman (irgi režisieriaus mėgstama bei Interstellar pasirodžiusi Anne Hathaway) ir Joseph Gordon-Levitt (taip pat iš Inception). Beje, Nolan jau paskelbė naują savo filmą – tai bus Antrojo pasaulinio karo istorija pavadinimu Dunkirk.

TV6

19:00 Labas rytas (Morning Glory) | 2010
Negirdėta ir vidutiniškai įvertinta komedija su Harrison Ford ir Rachel McAdams (nominacija būsimuose Oskarų apdovanojimuose už Spotlight) apie bandymus sugrąžinti problemų kupiną rytinę TV laidą į populiarumo viršūnes. Režisavo Noting Hill autorius Roger Michell.

Pirmadienis Sausio 18

LNK

21:00 Musgaudis (Flypaper) | 2011
Negirdėta kriminalinė komedija apie dvigubą banko apiplėšimą ir vyruką, bandantį apsaugoti mylimą banko kasininkę.

Antradienis Sausio 19

LNK

22:00 Oušeno tryliktukas (Ocean’s Thirteen) | 2004
Trečioji režisieriaus Stephen Soderbergh kriminalinio filmo dalis su George Clooney, Brad Pitt ir kitais garsiais aktoriais, nesulaukė tokių gerų įvertinimų ir didesnės sėkmės. Beje, tik dabar pastebėjau, kad ši serija nėra originali, o sukurta pagal 1960-ųjų to paties pavadinimo filmą, kuriame be garsių to meto aktorių vaidino ir Frank Sinatra.

BTV

moneyball21:30 Žmogus, pakeitęs viską (Moneyball) | 2011
Kartojamas geras ir rimtas filmas, nors ir nelabai aktualios Lietuvoje tematikos apie beisbolą. Tikra istorija apie beisbolo specialistą, kuris pasamdomas į blogai žaidžiančią komandą ir pritaiko novatorišką statistinį sportininkų atrankos metodą. Labai įtikinamai suvaidino Brad Pitt ir ypač Jonah Hill, prieš tai tik paauglių komedijose vaidinęs. Aišku prisidėjo scenaristo Aaron Sorkin meistriškumas (Social Network, ką tik gautas Auksinis gaublys už Steve Jobs) .

TV6

eliza_graves22:00 Eliza Greivz (Eliza Graves) | 2014
Kino teatruose lietuviškai šis filmas vadinosi Stounhersto beprotnamis. Tamsi pagal garsiojo rašytojo Edgar Allan Poe kūrybą pastatyta istorija apie baisių paslapčių turinčią psichinių ligonių prieglaudą, į kurią atvyksta dirbti jaunas medikas. Puiki aktorių komanda: Kate Beckinsale (Underworld), Jim Sturgess (Cloud Atlas), Ben Kingsley, Michael Cane (The Dark Knight). Režisierius Brad Anderson išgarsėjo filmu The Machinist, taip pat statė filmą, kuriame vaidino ir lietuvių aktoriai Transsiberian. Nėra geri įvertinimai, ypač kritikų, bet turėtų būti įdomu.

Trečiadienis Sausio 20

LNK

22:15 Įstatymo tarnai (U.S. Marshalls) | 1998
Garsiojo The Fugitive filmo tęsinys, kuriame į Oskarą pelniusią JAV maršalo rolę sugrįžta Tommy Lee Jones ir šįkart persekioja iš kalėjimo pabėgusį Wesley Snipes herojų. Nėra gerai įvertintas.

LRT Kultūra

22:30 Dantonas (Danton) | 1983
Elito kine pripažinto lenkų režisieriaus Andrzej Wajda (gausybė apdovanojimų Europoje, garbės Oskaras už viso gyvenimo nuopelnus) istorinė drama apie Prancūzijos revoliucijos kovotoją Georges Danton (Gerard Depardieau). Filme brėžiama paralelė tarp Prancūzijos revoliucijos ir Lenkijos pasipriešinimo Sovietų opresijai.

Ketvirtadienis Sausio 21

LRT

22:00 Tikroji padėtis (State of Play) | 2009
Kriminalinė drama su Russell Crowe, minėta Rachel McAdams ir Ben Affleck apie žurnalisto tyrimą dėl nužudytos kongresmeno asistentės. Daug dėmesio nesulaukė, bet vertinimai neblogi. Režisavo su The Last King of Scotland išgarsėjęs Kevin Macdonald.

LNK

22:15 Gatvės kovotojas (Street Fighter) | 1994
Nors ir baisiai blogas, bet vis viena vertas paminėti vienas pirmųjų filmų (trečias jei neklysta Wikipedia) pagal video žaidimus, su Van Damme. Tiesa nepaisant blogų įvertinimų sugebėjo uždirbti 100 milijonų dolerių.

TV6

killing-them-softly22:00 Kazino apiplėšimas (Killing Them Softly) | 2012
Brad Pitt kriminaliniame ne itin teisingai lietuviškai pavadintame filme, nes istorijos esmė ne pats apiplėšimas, o jo padariniai, kai mafijos pasamdytas žudikas bando surasti ir nubausti tuos, kas apvogė pogrindinį nusikaltėlių lošimą. Nėra gerai įvertintas, bet man patiko, gal jaučiasi rimtesnis pagrindas, nes ne šiaip išgalvotas, o sukurtas pagal romaną.

 

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *