Filmai per TV Gruodžio 25 – 31

The Hobbit: Desolation of Smaug, Django Unchained, Cloud Atlas ir kiti savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Gruodžio 25
Šeštadienis Gruodžio 26
Sekmadienis Gruodžio 27
Pirmadienis Gruodžio 28
Antradienis Gruodžio 29
Trečiadienis Gruodžio 30
Ketvirtadienis Gruodžio 31

Penktadienis Gruodžio 25

LRT

babies-poster00:35 Kūdikiai (Babies) | 2010
Labai įdomus dokumentinis filmas, kuriame užfiksuoti pirmieji kūdikių metai keturiose labai skirtingose šalyse: JAV, Japonijoje, Namibijoje ir Mongolijoje.

 

TV3

Frozen-movie-poster19:00 Ledo šalis (Frozen) | 2013
Sėkmingiausias istorijoje Disney animacinis filmas, tapęs pirmuoju iš animacijos darbų, uždirbusių daugiau nei milijardą dolerių. Graži istorija apie seseris ir labai techniškai pažangi sniego animacija. Oskaras ne tik už animacinį filmą, bet ir už dainą.

 

20:55 Hobitas. Smogo dykynė (The Hobbit: The Desolation of Smaug) | 2013

SAVAITĖS FILMAS!

Antroji Hobito dalis nustebino, maniau, kad kaip tarpinė tarp pradžios ir pabaigos ji nebus tokia įdomi, bet tikrai neprailgo ir nesijautė tarsi dirbtinai pritempta. Aišku daug papildomų dalykų prigalvota siekiant išlaikyti trukmę, bet svarbiausi knygos įvykiai taip pat sulaukia reikiamo dėmesio ir išlieka pagrindiniais akcentais, su įspūdingai sukurtu Smaugu dėmesio centre.

LNK

21:00 Pagirios Las Vegase (The Hangover) | 2009
Išpopuliarėjęs ir dviejų tęsinių sulaukęs filmas apie vyrukus, siautulingai atšventusius bernvakarį ir bandančius prisimint ir išsiaiškinti kas nutiko.

21:00 Sachara (Sahara) | 2005
Nuotykių filmas apie lobių ieškotojus, kažkodėl sulaukęs neigiamų nuomonių ir įvertintas kaip nesėkmingas. Bet man visai susižiūrėjo. Be to, įdomu tarsi nauju kampu įvertinti Matthew McConaughey vaidybą, nes tuomet aktorius bendrai buvo labai prastai vertinamas, o pastaruoju metu po nuostabių vaidmenų tiek kine (Dallas Buyer’s Club), tiek TV (True Detective), viskas apsivertė.

TV6

20:00 Cirque du Soleil. Visatos pakrašty (Cirque du Soleil: Worlds Away) | 2012
Verta dėmesio idėja nufilmuoti geriausius žymiojo Kanadoje įkurtos ir po visą pasaulį keliaujančios trupės pasirodymus. Gaila neteko pačiam gyvai matyti, tad negaliu pasakyti kiek artimas įspūdis žiūrint filmą tikram pasirodymui, bet čia galima detaliau pasigrožėti įspūdingais kostiumais. Tiesa, svarbus filmo privalumas, jog jis nufilmuotas naudojant James Cameron Avatar filmui sukurtas kameras, per TV neturės reikšmės. Apžvalga.

samsara22:00 Samsara | 2011
TV6 šaunuoliai, labai neįprastą savo tipiškam repertuarui parinko Kalėdų programą. Unikalaus gamtos ir žmonių gyvenimo dokumentalisto Ron Fricke filmas, tarsi pratęsiantis jo pirmąjį garsų darbą Koyaanisqatsi (1982), kurį jis nufilmavo kartu su režisieriumi Godfrey Reggio, ir jo turbūt daugeliui žinomą ir matytą autorinį šedevrą Baraka (1992). Samsara vėl pateikia su 70 mm standarto juostinėmis kameromis nufilmuotus kvapą gniaužiančius vaizdus, surinktus iš 5 kontinentų ir 25 valstybių.

TV1

23:15 Gyvenimo užrašai (The Notebook) | 2004
Snobo kine spėju jau ne kartą rodytas ir daugeliui matytas, bet vertinamas kaip vienas gražiausių romantiškų filmų, išgarsinęs aktorių Ryan Gosling.

Šeštadienis Gruodžio 26

TV3

Pakeliui_plakatas22:30 Pakeliui | 2014
Praėjusių metų vienas daugiausia dėmesio sulaukusių lietuviškų filmų, pastatytas Tado Blindos komandos. Mantas Jankavičius vaidina nesėkmingą pank roko atlikėją, pas kurį vieną dieną atekliauja mergaitė, sakanti jog ji yra jo dukra.

 

LNK

19:00 Kalėdų senelio slaptoji tarnyba (Arthur Christmas) | 2011
Sony animacijos studijos darbas apie Kalėdų senelio sūnų, kuris po klaidingai su Kalėdų seneliu iškeliavusios dovanos vienai mergaitei, likus porai valandų iki šventės turi jai nugabenti teisingą dovaną.

20:50 Titanų susidūrimas (Clash of the Titans) | 2010
Didelio biudžeto filmas pagal graikų mitologiją apie mirtingojo Dzeuso sūnaus Persėjo kovas su požemių jėgomis, siekiančiomis prikelti titanus. Kine žiūrint nepatiko dėl labai prastos 3D formato konversijos, bet per TV tas neturės įtakos. Antra dalis beje buvo įdomesnė, ko gero kitą savaitę ir ją parodys.

BTV

22:10 Kobra (Cobra) | 1986
Garsusis kovinis filmas su Sylvester Stallone apie į atvirą kovą su nusikaltėliais stojantį kietą policininką.

citizen23:55 Įstatymus gerbiantis pilietis (Law Abiding Citizen) | 2009
Mano mėgstamo įtemptų kriminalinių filmų režisieriaus F Gary Gray darbas su Gerard Buttler ir Jamie Foxx apie vyrą, keršyjantį savo šeimos žudikams ir visai teisinei sistemai, kuri nesugebėjo jų tinkamai nuteisti.

 

Sekmadienis Gruodžio 27

TV3

22:30 Debesų žemėlapis (Cloud Atlas) | 2012
Išskirtinės stilistikos ir struktūros filmas, pastatytas The Matrix autorių Wachowski kartu su vokiečių režisieriumi Tom Tykwer (Run Lola Run, Perfume). Filmas sukurtas pagal daug apdovanojimų pelniusį David Mitchell romaną, kuriame pasakojamos šešios skirtingais laikmečiais vykstančios istorijos. Filmas dar išskirtinis tuo, kad jis buvo statytas ir finansuotas ne Holivude, o Europoje, ir iš įvairių fondų bei kitų šaltinių buvo surinktas didžiausias biudžetas – 100 dolerių. Nepaisant to, filmo gamyba ne kartą strigo ir buvo etapų, kai kilo grėsmė, kad niekas nepavyks. Bet galiausiai pavyko įgyvendinti šį sudėtingą projektą dėl pagrindinio aktoriaus Tom Hanks pastangų, kuris įvairiuose vaidmenyse vaidina kartu su Hale Berry, Hugh Grant ir keliais kitais aktoriais. Apžvalga.

LNK

22:30 Ištrūkęs Džango (Django Unchained) | 2012
Paskutinis Quetin Tarantino filmas prieš pat sulaukiant naujausio jo darbo. Labai drąsi ir kaip ir galima tikėtis šmaikšti istorija, šįkart vykstanti vadinamojo spageti vesterno stilistikoje, tik su pagrindiniu herojumi juodaodžiu vergu (Jammie Foxx), kuris yra išlaisvinamas ir tampa premijų medžiotojo (genialusis Tarantino į didįjį kiną atvestas austras Christoph Waltz, vėl laimėjęs Oskarą). Šių pagrindiniu priešu tampa Leonardo DiCaprio įkūnytas vergvaldys. Dar vienas Oskaras Tarantino už scenarijų ir 60-a vieta IMDb tope. Apžvalga.

Pirmadienis Gruodžio 28

TV3

22:30 Taikinys #1 (Zero Dark Thirty) | 2012
Labai stiprus filmas, atkuriantis dešimtmetį trukusią misiją apie Osama Bin Laden būstinės paieškas ir įsiveržimą į ją. Režisuotas Oskarą už Hurt Locker laimėjusią Catherine Bigelow. Itin ryškus pagrindinės CŽV analitikės Jessica Chastain vaidmuo. Beje, filmas statytas už gan nedidelį biudžetą ir be JAV vyriausybės palaikymo, mat jame atkuriami oficialiai uždrausti tardymo metodai. Apžvalga.

LNK

22:00 Supermenas. Sugrįžimas (Superman Returns) | 2006
Ankstesnės kartos bandymas ekranizuoti seniausią komiksų herojų. Tęsinyje Supermenas iškeliauja į savo gimtąją planetą. Nesulaukė nei finansinės sėkmė, nei gerų įvertinimų, už tai serija vėl buvo kuriama iš naujo 2013-ais išleistu Man of Steel.

TV1

23:15 Da Vinčio kodas (The Da Vinci Code) | 2006
Pasaulinio Dan Brown bestselerio ekranizacija, statyta režisieriaus Ron Howard. Vaidina Tom Hanks ir Audrey Toutoo.

Antradienis Gruodžio 29

TV3

22:30 Paranoja (Disturbia) | 2007
Neblogas įtemptų trilerių režisieriaus D.J. Caruso filmas su Transformers žvaigžde Shia LaBeouf apie namų areštą gavusį vaikiną, kuris įtaria, kad jo kaimynas yra serijinis žudikas ir bando jį demaskuoti.

LNK

Batman-Begins22:00 Betmenas Pradžia (Batman Begins) | 2005
Įspūdingas filmas, pradėjęs naują itin sėkmingą ir pripažinimo sulaukusią Christopher Nolan režisuotą Batman seriją su Christian Bale titulinėje rolėje. Naujas žvilgsnis į garsųjį komiksų herojų, į jo susiformavimo istoriją. 111 vieta IMBb tope.

 

TV6

22:00 Rizikinga erzinti diedukus (RED) | 2010
Smagus filmas su krūva garsių aktorių pagal komiksą apie į pensiją išėjusius CŽV darbuotojus, vėl įsiveliančius į aktyvias kovas. Vaidina John Malkovich, Morgan Freeman, Bruce Willis, Hellen Mirren. Režisavo Robert Schwentke, kuriam nuo pastarosios dalies patikėta Divergent serija.

00:00 Domas Hemingvėjus (Dom Hemingway) | 2013
Kriminalinis britų filmas su Jude Law apie iš kalėjimo po ilgo laikotarpio išeinantį seifų vagišių, kuris ketina susirinkti visas senas skolas.

Trečiadienis Gruodžio 30

TV3

apocalypto22:30 Apokalipto (Apocalypto) | 2006
Didingas Mel Gibson režisuotas filmas apie senovės Majų civilizacijos saulėlydį kai prasidėjus įvairioms negandoms tautos vadovai siekia statyti dar didesnes šventyklas ir aukoti dar daugiau žmonių. Režisierius vėl panaudojo Passion of Christ matytą autentiškumo įspūdį sustiprinančią idėją – visi dialogai įrašyti senąja kalba (jukateko majų), o angliškai pateikiami tik subtitrai.

TV6

22:00 Rizikinga erzinti diedukus 2 (RED 2) | 2013
Antrasis filmas pagal komiksą su CŽV veteranais, suvaidintais garsių aktorių. Ne toks smagus kaip pirmas, bet pažiūrėti galima.

LRT Kultūra

Passione22:30 Aistra (Passione) | 2010
Elito kine aktoriaus John Turturro (O Brother, Where Art You?) dokumentinis filmas apie Neapolio muzikos ištakas, tradicijas bei jų įtaką populiariąjai kultūrai.

 

Ketvirtadienis Gruodžio 31

LRT

18:45 Bjaurusis Aš (Despicable Me) | 2010
Smagus išpopuliarėjęs Dreamworks animacinis filmas apie piktadarį ir jo geltonus pakalikus.

TV3

20:15 Super Džonis (Johnny English) | 2003
Rowan Atkinson (Bynas) šnipų komedijoje. Jo herojus – žemo rango diplomatas – supainiojamas su geriausiu šalies šnipu. Įvertintas prastokai.

BTV

lotr_king20:25 Žiedų valdovas. Karaliaus sugrįžimas (Lord of the Rings: The Return of the King) | 2003
11 Oskarų ir dar gausybę apdovanojimų pelniusi finalinė Peter Jackson epo dalis, perlipusi milijardą dolerių pajamų ir vis dar užimanti 9-ą vietą IMDb tope.

 

 

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *