Filmai per TV Gruodžio 11 – 17

The Avengers, Centurion, Immortals ir kiti įdomesni savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Trumpai apie beveik visus pagrindinių Lietuvos kanalų filmus. Nepaminėti tik labai prasti ir visai neverti dėmesio darbai, TV ar video filmai, nesurašyti dienos seansai ir kartojimai. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Gruodžio 11
Šeštadienis Gruodžio 12
Sekmadienis Gruodžio 13
Pirmadienis Gruodžio 14
Antradienis Gruodžio 15
Trečiadienis Gruodžio 16
Ketvirtadienis Gruodžio 17

Penktadienis Gruodžio 11

TV3

19:30 Turbo | 2013
Dreamworks animacinis filmas apie sraigę, kuri po incidento tampa itin greita ir siekia dalyvauti JAV populiariose Indycar lenktynėse. Prasčiau vertinamas nei standartiškai sulaukia didžiųjų studijų animaciniai darbai.

21:15 Keršytojai (The Avengers) | 2012

avengersSAVAITĖS FILMAS!

Kol kas turbūt geriausias filmas apie superherojus, bent jau vertinant naujausios kartos darbus. Kūrybiškam TV serialų ir kelių filmų režisieriui/scenaristui Joss Whedon (Firefly, Buffy, Dollhouse) patikėta misija ekranizuoti jungtinį garsiausių Marvel herojų filmą iš tiesų pavyko, filmas sulaukė labai gerų įvertinimų (patenka į IMDb Top 250), finansinės sėkmės ir leido Marvel/Disney korporacijai tęsti filmų seriją apie įvairius komiksų herojus. Esu rašęs anglišką apžvalgą.

00:10 Pastorius su kulkosvaidžiu (Machine Gun Preacher) | 2011
Gan dažnai per TV pastaruoju metu pasirodantis Gerrard Buttler (300) vaidina buvusį baikerį narkotikų prekeivį, kuris pajaučia religinį pašaukimą ir iškeliauja į Afriką padėti Sudane kariais paverstiems vaikams. Kritikai sudirbo, bet žiūrovų įvertinimas gan geras.

TV1

22:50 Kablys (Smashed) | 2012
Snobo kine negirdėta drama su Aaron Paul (serialas Breaking Bad) apie vedusią porą, kurie abu yra alkoholikai ir dėl to puikiai sutaria, bet viskas pradeda griūti, kai moteris nusprendžia nustoti gerti. Nepaisant lyg nemalonios temos gerai įvertintas.

Šeštadienis Gruodžio 12

TV3

19:30 Vienas namuose 2 (Home Alone 2: Lost in New York) | 1992
Antroji ir deja paskutinė gera garsiojo filmo su jaunuoju Macaulay Culkin dalis.

21:35 Greiti ir įsiutę 2 (2 Fast 2 Furious) | 2003
Antras lenktynių serijos dalis buvo prastesnė už pirmąją, vis tik Vin Diesel tapo tarsi šios istorijos centrinė ašis ir be jo šie filmai nelabai žiūrisi.

LNK

19:30 Rango | 2011
Labai smagus ir nestandartinio stiliaus bei istorijos animacinis filmas, pastatytas Karibų piratų serijos autoriaus Gore Verbinski. Tai tarsi vesternas gyvūnų pasaulyje, kurio pagrindinis herojus chameleonas atsiduria laukinių vakarų nusikaltėlių miestelyje. Laimėjo Oskarą kaip geriausias animacinis filmas.

00:00 Viskas ore! (Up In The Air) | 2009
Kartojamas puikus filmas su George Clooney apie nuolat lėktuvais keliaujantį atleidimų specialistą. Režisavo smagių filmų Juno ir Thank You for Smoking autorius Jason Reitman. Filmas tapo vienu iš tų metų Oskarų nominacijų favoritu (tiesa nieko nelaimėjo), išgarsino jauną aktorę Anna Kendrick. Gražiai suvestos nuolatinio keliavimo, karjeros ir asmeninio gyvenimo paralelės.

TV6

19:00 Krokodilas Dandis 2 (Crocodile Dundee II) | 1988
Antrasis filmas apie garsųjį australą krokodilų gaudytoją, kuriame jis susiduria su Kolumbijos narkotikų prekeiviais. Vėliau po ilgos pertraukos buvo trečias filmas, bet labai blogas.

22:30 Beverli Hillso policininkas (Beverly Hills Cop) | 1984
Garsiausias Eddie Murphy vaidmuo, pelnęs jam ilgalaikę šlovę, nors ir greitai nusiritusią iki labai prastų filmų. Žmogžudystę tiriantis kietas Detroito policininkas atsiduria visai kitokios kultūros pasaulyje – Berverli Hillse.

00:40 Gimę mylėti (Venuto al mondo) | 2012
Ispanų ir italų filmas su Penelope Cruz ir Emile Hirsh (Into the Wild) apie moterį, kuri su paaugliu sūnumi atkeliauja į Sarajevą. kur karo metu žuvo jos vyras. Keista, kad žiūrovų labai geri vertinimai, o kritikų labai prasti.

TV1

22:50 Nenuoramos (Restless) | 2011
Festivaliuose mėgiamo ir drąsių temų nebijančio režisieriaus Gus Van Sant (Good Will Hunting, Milk) romantiška drama apie mirtinai sergančią merginą (Mia Wasikowska), sutinkančią keistą į laidotuves mėgstantį ateiti vaikiną. Kartu jie dar susiduria su Antrojo pasaulinio karo japonų kario vaiduokliu. Skamba keistai, bet žiūrovų neblogas įvertinimas (kritikam nepatiko).

Sekmadienis Gruodžio 13

LRT

21:00 Ponas Bynas (Bean) | 1997
Pirmas kino filmas pagal garsųjį britų serialą ir Rowan Atkinson personažą. Deja bandymas pritempti britišką humorą prie amerikietiško (veiksmas vyksta JAV) nepavyko, įvertinimai prasti.

LNK

mission_impossible21:45 Neįmanoma misija. Šmėklos protokolas (Mission: Impossible – Ghost Protocol) | 2011
Visai patikusi ilgametės serijos su Tom Cruise apie šnipus dalis, net labiau nei naujausia. Visada žavėjo filme naudojama naujoviška technika ir įdomios veiksmo vietos, tad šiuo atžvilgiu ketvirtoji serijos dalis tikrai stipri – Dubajaus Burj Kalifa kol kas dar niekas nepralenkė, tad ir šios scenos labai smagiai žiūrisi. Esu rašęs filmo apžvalgą.

BTV

23:00 Šeštasis pojūtis (The Sixth Sense) | 1999
Visiems ko gero žinomas ir matytas filmas, tuomet sulaukęs daug dėmesio ir išgarsinęs režisierių M Night Shyamalan, vėliau smarkiai nuvylusį savo tolesniais darbais. Bruce Willis ir jaunasis Haley Joel Osment (irgi patvirtinęs vieną iš tendencijų, kad išgarsėję vaikystėje aktoriai retai sulaukia sėkmės suaugę) mistiniame detektyve apie berniuką, matantį mirusius žmones. Tik jei nematėte jokiu būdu apie jį daugiau neieškokite info, nes pilnas internetas mėmių ir kitų nesąmonių.

TV6

19:00 Paskutinis uošvių išbandymas (Meet the Fockers) | 2004
Antroji komedijų apie skirtingų šeimų susipažinimą serijos dalis, kurioje prie Ben Stiller ir Robert De Niro prisijungia Dustin Hoffman ir Barbara Streisand.

Pirmadienis Gruodžio 14

LNK

Sherlock-Holmes-Poster22:00 Šerlokas Holmsas (Sherlock Holmes) | 2009
Labai vykusi moderni garsiojo detektyvinio herojaus adaptacija, pastatyta unikalaus kriminalinių filmų meistro Guy Ritchie su Robert Downey Jr. ir Jude Law pagrindiniuose vaidmenyse.

 

BTV

21:30 Atpildas (A Man Apart) | 2003
Prastai įvertintas kriminalinis filmas, bet gali būti įdomus dėl režisieriaus F. Gary Gray, pastačiusio ne vieną gan neblogą rimtos agresyvios tematikos filmą (Law Abiding Citizen, The Negotiator). Vin Diesel vaidina paslaptingą narkotikų kartelio vadą, kuris perima valdžią ankstesniam lyderiui atsidūrus už grotų.

TV6

23:00 Baubas (Viy) | 2014
Nauja didelio biudžeto ir deja prasta legendinio rusų filmo Baubas adaptacija.

TV1

22:55 Godzila (Godzilla) | 1998
Griovimų ir katastrofų filmų mėgėjo, deja, retai pasižyminčio kokybe, Roland Emerich vizija apie legendinį japonų monstrą.

Antradienis Gruodžio 15

BTV

21:30 Grynieji pinigai (Ca$h) | 2010
Negirdėtas kriminalinis filmas su pirmuoju Game of Thrones simboliu Sean Bean ir Toru Chris Hemsworth. Iš aprašymo nelabai aišku apie ką, vyrukas turi leistis į pavojingą kelionę po Čikagą siekdamas atgauti pavogtus pinigus ar kažkas panašaus. Prastokai įvertintas.

TV6

20:00 Dėžė (The Box) | 2009
Daug vilčių teikęs, bet galiausiai nuvylęs Donnie Darko režisieriaus Richard Kelly mistinis trileris apie paslaptingą dėžę, kurią gavusi pora turi apsispręsti – ją atidarę gaus milijoną dolerių, tačiau kažkoks jiems nepažįstamas žmogus dėl to numirs. Vaidina Cameron Diaz, James Mardsen (Ciklopas iš X-Men) ir Frank Langela (sužavėjęs Frost/Nixon filme).

Trečiadienis Gruodžio 16

TV3

22:30 Paskutinė tvirtovė (The Last Castle) | 2001
Rimtas filmas su Sopranu James Gandolfini ir veteranu Robert Redford apie į kalėjimą pakliūvantį generolą, kuris surengia sukilimą prieš korumpuotus kalėjimo prižiūrėtojus.

LNK

swordfish22:00 Operacija Kardžuvė (Swordfish) | 2001
Kritikų suvarytas, bet man visai patikęs filmas apie slaptą antiteroristinę organizaciją, kuri pasamdo talentingą hakerį siekdami pavogti nelegalius pinigus iš valstybės. Vaidina John Travolta, Hugh Jackman, Hale Berry. Yra neblogų vaizdo efektų, taip pat gan išgarsėjo viena “hakerio testo” scena.

 

BTV

21:30 Asmens sargybinis (The Bodyguard) | 1992
Garsusis filmas su dainininke Whitney Houston ir Kevin Costner. Net keista dabar, kad taip prastai įvertintas.

LRT Kultūra

22:30 Edis (Edi) | 2002
Elito kine labai gerai įvertintas ir daug apdovanojimų pelnęs lenkų filmas apie vyruką, kuris neteisingai apkaltinamas merginos išprievartavimu. Jos broliai kontroliuoja miesto dalį ir žiauriai nubaudžia Edį, bet jis priima tokį likimą ir apsiima auginti vaiką.

Ketvirtadienis Gruodžio 10

LRT

21:30 Centurionas (Centurion) | 2010
Vertas dėmesio filmas apie romėnų karius, išsiųstus į tolimą Britanijos šiaurę, ir po priešų atakos atskylančius nuo savo būrio. Filmas išskirtinis dėl režisieriaus Neil Marshall, kuris sugeba pastatyti gan įspūdingus Holivudo produkcijai prilygstančius darbus, bet išlieka nepriklausomas nuo didžiųjų studijų. Deja, nepaisant gerų įvertinimų filmas surinko tik pusę gan didelio tokiai nepriklausomai gamybai 12 milijonų biudžeto. Vaidina Michael Fassbender, Olga Kurylenko.

LNK

22:00 Nesunaikinami (The Expendables) | 2010
Su kaupu pasiteisinusi ir jau du kartus pratęsta Sylvester Stallone idėja surinkti garsius senesnius ir naujesnius veiksmo filmų aktorius ir paleisti juos smagintis sprogimų ir šaudynių pilname filme.

BTV

lotr21:30 Žiedų valdovas. Žiedo brolija (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring) | 2001
Viskas aišku ką BTV iki švenčių ir turbūt per šventes žada rodyti. Puiki proga eilinį kartą prisiminti didingą Peter Jackson epą pagal Tolkien kūrybą. Net nesiimu vertinti ir komentuoti, kiekvienas serijos filmas būtų vertas savaitės titulo ir didžiausių pagyrų.

TV6

immortals22:00 Nemirtingieji (Immortals) | 2011
Vieno man įdomiausių režisierių Tarsem Singh, labai sužavėjusių savo pirmaisiais filmais The Cell ir The Fall, darbas. Deja, nebe toks stiprus kaip ankstesni filmai, bet savotiškai įdomi mitologinė tema ir stilizuotas pastatymas. Esu rašęs apžvalgą, tad nesiplėsiu.

 

 

Vienas komentaras

  1. Irmantas
    2015 12 22
    Atsakyti

    Ačiū už apžvalgas ! Labai naudinga!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *