Filmai per TV Lapkričio 27 – Gruodžio 3

In-Time, Thor, Public Enemies ir kiti įdomesni savaitės filmai per Lietuvos TV kanalus.

Savaitės filmai pradedant penktadieniu ir baigiant ketvirtadieniu. Trumpai apie beveik visus pagrindinių Lietuvos kanalų filmus. Nepaminėti tik labai prasti ir visai neverti dėmesio darbai, TV ar video filmai, nesurašyti dienos seansai ir kartojimai. Programa paimta iš 15min.lt ir TV24.lt.

Penktadienis Lapkričio 27
Šeštadienis Lapkričio 28
Sekmadienis Lapkričio 29
Pirmadienis Lapkričio 30
Antradienis Gruodžio 1
Trečiadienis Gruodžio 2
Ketvirtadienis Gruodžio 3

Penktadienis Lapkričio 27

LRT

22:45 Bėgantis taikinys (Hard Target) | 1993
Įdomu ar sutapimas, ar LRT bandys penktadieniais filmus su kovinių menų aktoriais rodyt. Vienas garsesnių Jean Claude Van Damme filmų, dar kai buvo pakilime. Ypatingas dėl režisieriaus, nes tai buvo garsaus Honkongo veiksmo filmų specialisto John Woo (Hard Boiled, Face Off) debiutas Holivude.

TV3

19:30 Ilgo plauko istorija (Tangled) | 2010
Kartojamas vienas geriausių pastarųjų metų Disney studijos darbų. Pasaka apie ilgaplaukę merginą Rapunzelę, įkalintą miške bokšte, gal ir nėra pati įdomiausia, bet labai verta pažiūrėt dėl ypač kokybiškos animacijos. Kūrėjai sugebėjo kompiuterinės grafikos filmui suteikti pieštos animacijos įspūdį, o apie ilgai ir kruopščiai kurtą plaukų animaciją prirašytas ne vienas straipsnis. Darbas tikrai pateisina jubiliejinio 50-ojo pilnametražio Disney animacinio filmo titulą.

Thor_Official_Poster21:20 Toras (Thor) | 2011
TV3 penktadieniais tęsia filmus apie Marvel komiksų herojus. Dėl šio labiausiai abejojau, nes visiškai mums nežinomas herojus, nors jo kilmė įkvėpta skandinavų mitologijos turėtų būti artima. Patikėti tolimoje planetoje gyvenančiais skandinaviškais dievais sunku, tad pilnai įsitraukti į filmą nelabai pavyksta, bet Chris Hemsworth kaip pagrindinis herojus labai tinka, Natalie Portman rolė taip pat prideda žavesio. Išskirčiau ir Toro brolio Loki personažą, taikliai suvaidintą Tom Hiddleston (po to pasirodė ir neseniai rodytame Only Lovers Left Alive). Filmas tikrai sėkmingas, sulaukė tęsinio ir jau ruošiama trečia dalis.

23:45 Rydikas (Riddick) | 2013
Kartojama labai ilgai kurta trečioji garsios fantastinės serijos dalis su Vin Diesel. Po pompastiškos antrosios dalies režisierius David Twohy siekė sugrąžinti taip publiką sužavėjusio originalaus filmo Pitch Black dvasią. Ir bent iš dalies jam pavyko – veiksmas koncentruotas į vienišą tamsoje matantį Rydiko herojų, paliktą pavojingoje planetoje. Beje, kaip tik prieš savaitę Vin Diesel paskelbė, kad kuriamas naujas serialas apie premijų medžiotojus Merc City ir pradedamas rašyti ketvirto filmo scenarijus.

LNK

00:25 Patologija (Pathology) | 2008
Prastai įvertintas filmas apie medikus, susilažinančius kas sugebės atlikti tobulą (nesusekamą) žmogžudystę.

TV1

22:55 Selestė ir Džesis amžinai (Celeste & Jesse Forever) | 2012
Snobo kine negirdėtas vidutiniškai įvertintas filmas apie besiskiriančią porą. Pagrindiniai aktoriai negirdėti, nebent Saturday Night Live sekat. Režisierius Lee Toland Krieger gal šiek tiek įdomesnis, šiemet išėjo visai gražus filmas The Age of Adaline.

Šeštadienis Lapkričio 28

TV3

01:00 Intymios pamokos (The Sessions) | 2012
Kartojamas neįprastas filmas, kurio idėja gali atbaidyti nuo žiūrėjimo, bent jau man taip atrodė, bet iš tiesų labai gerai susižiūri ir kažkuo primena tituluotąjį Untouchables. Tikra istorija apie paralyžiuotą vyruką, kuris nusprendžia prarasti nekaltybę ir kreipiasi į su neįgaliais dirbančią profesionalę. Už šią rolę Helen Hunt buvo nominuota Oskarui.

TV6

19:00 Šnipas ne savo noru (Te wu mi cheng) | 2001
Tipiškas filmas su Jackie Chan, kur paprastas kovinių menų sugebėjimų turintis vyrukas įsivelia į šnipų žaidimą. Kurtas dar Honkonge, tad tai gali būti ir privalumas, ir trūkumas. Įvertinimai nėra geri, bet žinantiems ko tikėtis iš tokių filmų turėtų gal visai patikti.

showdown-in-little-tokyo-original22:30 Kautynės mažajame Tokijuje (Showdown In Little Tokyo) | 1991
Muštynių tema tęsiasi tuomet gan išgarsėjusiame filme su Dolph Lundgren ir Bruce Lee sūnumi Brandon Lee. Los Andželo detektyvai susigrumia su vietine jakudza.

 

lrytasTV

el-mariachi-poster21:30 Muzikantas (El Mariachi) | 1992
Filmas, supažindinęs kino pasaulį su meksikiečiu režisieriumi Robert Rodriguez ir pradėjęs keršyjančio muzikanto trilogiją, kurios kiti du filmai buvo Desperado ir Once Upon a Time in Mexico. Pirmoji dalis pasakoja apie tikrą muzikantą, kuris supainiojamas su žudiku ir turi slapstytis nuo kriminalinės gaujos.

Sekmadienis Lapkričio 29

TV3

angel-heart00:10 Angelo širdis (Angel Heart) | 1987
Stiprų įspūdį vaikystėje palikęs filmas su Mickey Rourke ir Robert DeNiro, turbūt pirmasis man matytas su visiškai netikėtu siužeto išsukimu ir didele paslaptimi. Tamsių istorijų meistro Alan Parker (Pink Floyd The Wall, Midnight Express) režisuota istorija apie detektyvą, vykdantį paslaptingo užsakovo užduotį ir ieškantį dingusios moters. Kuo mažiau verta domėtis istorija, nes lengva būtų susigadinti įspūdį.

LNK

22:10 Įkalinti laike (In Time) | 2011

intimeSAVAITĖS FILMAS!

Vieno įsimintiniausių filmų Gatacca režisieriaus Andrew Niccol darbas, vėl nagrinėjantis ateities visuomenės socialines problemas. Šio centrinė tema – pasaulio valiuta tapęs laikas, kurį kiekvienas uždirba ir išleidžia kaip panorėjęs, arba kaip išgali atskirais turto luomais susiskaidžiusioje visuomenėje. Vaidina man ekrane labai tinkantis dainininkas Justin Timberlake, Amanda Seyfried ir Chris Nolan filmuose išpopuliarėjęs Cillian Murphy (Batman Begins, Inception). Įdomus filmas, tik jaučiasi biudžeto trūkumas ir ne visos idėjos įdomios. Esu rašęs apžvalgą.

lrytasTV

23:50 Ryšys (Coherence) | 2013
Negirdėtas, bet gerai įvertintas fantastinis trileris apie įvykius draugų grupėje, kurie susitinka virš jų praskrendant kometai.

Pirmadienis Lapkričio 30

LNK 

22:00 Kelias (The Road) | 2009
Gerai vertinamas filmas su Viggo Mortensen, kuriame tėvas su sūnumi keliauja per tuščią nualintą postapokaliptinį pasaulį. Sukurtas pagal to paties pavadinimo Pulitzer apdovanojimą laimėjusį romaną. Man nepaliko tokio didelio įspūdžio kaip tikėjausi, per daug lėtas ir nykus, bet tikrai verta žiūrėti dėl filmavimo ir bendrai įtaigios pasaulio nuotaikos.

BTV 

21:30 Paskutinis samurajus (The Last Samurai) | 2003
Kartojamas gražus ir epinio vardo vertas filmas su Tom Cruise apie samurajų eros pabaigą ir JAV karo patarėją, kurį japonai paima įkaitu ir jis įsigyvena į jų kultūrą bei stoja ją ginti. Įspūdingos scenos su apšaudymu Gatling ginklais, nindzių antpuolių ir panašiai. Režisavo ne kartą jau minėtas ir Lietuvoje su Defiance dirbęs Edward Zwick.

Antradienis Gruodžio 1

TV6 

20:00 Olimpo apgultis (Olympus Has Fallen) | 2013
Kartojamas rimtas, nors man ir ne itin patikęs veiksmo filmas apie JAV Baltųjų rūmų užgrobimą. Režisavo tikrai geras tokių įtemptų filmų specialistas Antoine Fuqua (Training Day, Shooter, naujasis Equalizer), vaidina Gerard Butler (300).

Trečiadienis Gruodžio 2

TV3 

22:30 Karo dievas (Lord of War) | 2005
Dar vienas Andrew Niccol filmas, šįkart ne fantastinės tematikos, bet apie realų pasaulį ir prekybą ginklais. Vienas paskutinių turbūt gerų Nicolas Cage vaidmenų, prieš jam pradedant smarkiai važiuot žemyn.

LNK 

22:30 Žudymo sezonas (Killing Season) | 2013
Karingai nusiteikusios televizijos šį vakarą. Robert De Niro ir Jon Travolta – du karininkai iš priešingų stovyklos pusių Bosnijos kare, po ilgo laiko susiduriantys akis į akį miške. Gaila prastai įvertintas, kritikų visiškai suvarytas.

Ketvirtadienis Gruodžio 3

LRT

public-enemies21:30 Visuomenės priešai (Public Enemies) | 2009
Rimtų kriminalinių filmų specialistas Michael Mann (Heat, Collateral) šįkart visą filmą nufilmavo skaitmeninėmis kameromis, ir suteikė tokį tarsi dokumentinį efektą, prie kurio sunkoka priprasti. Dėmesio centre – Johnny Depp suvaidintas John Dillinger, kurio gaują bando sumedžioti federaliniai pareigūnai. Taip pat vaidina Christian Bale, Marion Cotillard.

TV6

22:00 Konanas Barbaras (Conan the Barbarian) | 2011
Garsiojo filmo, atnešusio Arnold Schwarzenegger pasaulinį pripažinimą, perdirbinys, kuriame titulinis vaidmuo patikėtas Game of Thrones aktoriui Jason Momoa. Deja, nepaisant didelio biudžeto, sulaukė prastų įvertinimų ir finansinės nesėkmės.

00:10 Kassandros prakeiksmas (Cassandra’s Dream) | 2007
Kartojamas europietiškos Woody Allen serijos filmas su Ewan McGregor ir Colin Farrell. Rodos painoka ir nelabai įdomi istorija apie du brolius, dėl finansinių bėdų įsiveliančius į nusikaltimus ir tampančius vienas kito priešais.

 

 

Parašykite pirmą komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *